Industrial Automation & Robotics , Robotik Otomasyon, Kaçak Test Sistemleri, Poliüretan Sistemleri, ENDÜSTRİYEL Otomasyon, Kaçak Test Sistemleri ,Met İleri Teknoloji Teknoloji CERN, İzmirli şirket CERN ihalesine kabul edildi, Görüntü İşleme, Kamera

Rotor Şaft Montaj Sistemi

 

Proje Detayı

Doğruluk ve Tekrarlanabilirlik

MET rotor mili montaj makinesi olağanüstü bir hassasiyet ve yüksek Cpk. sahiptir. Miller ±0.1 mm toleransla pakedinde monte edilir. Maksimum dairesel aşınma milde 0,005 mm ve pakette 0.05 mm dir. MET şaft montaj sistemi gelişmiş rotor mili ve paketin kılavuzluk sistemi ile bu toleransları elde eder.

 

Kusursuz Ön Dengeli Rotor Paketleri

 

Benzersiz Montaj Metodu

MET rotor paketleri için benzersiz bir montaj yöntemi geliştirmiştir. Hidrolik silindir harici optik enkoder ile pakedi 0.03mm hassasiyetle presler, Daha sonra montaj kafası güdümlü servo motor milinin içine rotor milini hassas şekilde yerleştirerek, milin arzu edilen ölçüde çakılmasını sağlar. Bu sistem 60 mm yükseklikteki paketlerde 8 saniye döngü süresine sahiptir.

 

Otomatik Besleme Sistemi

Rotor milleri ve rotor paketleri otomatik olarak presi besler.  Ayrıca rotor paketlerini paletten alırken robotik kollar kullanılarak tam otomatik magazin beslemesi de yapılabilmektedir. Benzer yükleme sisteminin çıkışta da uygulanması ile tam otomatik ürün paketlemesi de yapılabilmektedir. 

Proje Bilgileri