Industrial Automation & Robotics , Robotik Otomasyon, Kaçak Test Sistemleri, Poliüretan Sistemleri, ENDÜSTRİYEL Otomasyon, Kaçak Test Sistemleri ,Met İleri Teknoloji Teknoloji CERN, İzmirli şirket CERN ihalesine kabul edildi, Görüntü İşleme, Kamera

Linear Robotlar

Proje Detayı

LRX/LRX-S serisi Linear Robotlar

MET LRX serisinin linear robotları standart süreçte ürün kalitesini arttırırken imalatın maliyetini düşürmek için ilk seçimdir. Enjeksiyon kalıplama makine kontrol sistemine veya bağımsız bir versiyonu olarak entegre olsun, bunlar süreç içinde görevleri geniş bir yelpazede işlemek ve aktif değer katarak katkıda bulunur.

Avantajlarınız :

  • Enjeksiyon kalıplama makinesi ve robot kontrol aynı yaklaşımı sayesinde LRX serisi program ve kontrolünü öğretmek kolaydır.
  • Sorun yaşanması halinde sorunu çözmeyi kolaylaştırma açısından robot ve makine datasının birlikte saklanması çok stabil ve güvenilirdir.
  • Sistemlerimizin yüksek işlevselliği (Böyle konveyör bantlar, yolluk oluklar ve koruyucu kılıflardır) standart çevresel bileşenlere sahip uygun seriye dayanmaktadır. LRX serisi, dinamik, hızlı ve hassas Bu +/- 0.1 mm tekrarlanabilir pozisyon hassasiyeti ile bir saniyenin altında sürelerde deformasyonu elde edebilirsiniz.

Proje Bilgileri