Industrial Automation & Robotics , Robotik Otomasyon, Kaçak Test Sistemleri, Poliüretan Sistemleri, ENDÜSTRİYEL Otomasyon, Kaçak Test Sistemleri ,Met İleri Teknoloji Teknoloji CERN, İzmirli şirket CERN ihalesine kabul edildi, Görüntü İşleme, Kamera

Çamaşır Makinesi Kazan Kaçak Test Sistemi

 

Proje Detayı

Çamaşır Makinesi Kazan Kaçak Test Sistemi

 

 

METin sızdırmazlık testi sistemleri gerekli test kalitesini sağlayarak size bulgularınızda güven verir ve Sigma-6 seviye kalite standartlarına ulaşmanızda yardımcı olur. Farklı basınç testleri gerçekleştirmek için veya hareket izleyici gaz dolumu, sadece bir test cihazı ile hem AKIM testi hem de KAÇAK testi için farklı medya kullanmanıza fırsat sunar.

MET kaçak sistemleri sezgisel olarak, kullanımı kolay arayüzü, test çok yönlülüğünde zamandan tasarrufu ve iş akışı verimliliğini arttırır. Son derece güvenilir test sağlayarak son derlemeye ulaşmadan, üretimin erken safhasında kusurları düzeltmek size zaman kazandırır. Ayrıca, ürünümüzün güvenilirlik çalışma süresini maksimize ederek daha az maliyetli hale getiriyor ve planlanan toplam Koruyucu Bakım (TPM) ile Genel Ekipman Verimliliği (OEE) sağlıyoruz.

Küreselleşme müşterilerin kalite beklentilerini değiştirdi. Bu yüzden daha fazla şirket Sigma-6 kalitesini benimsiyor, yüksek disiplinli bir proses odağında hatasız ürünler üretmedeki etkinliği sayesinde. Akım veya kaçak kusurlarını ortadan kaldırmak, kaçak test sistemimiz kayıpları azaltmak ve dünya standartlarında üretim kalite standartlarına ulaşmaya yardımcı olmak için size yardımcı olarak üzerimize düşeni yapabiliriz.

Proje Bilgileri