Industrial Automation & Robotics , Robotik Otomasyon, Kaçak Test Sistemleri, Poliüretan Sistemleri, ENDÜSTRİYEL Otomasyon, Kaçak Test Sistemleri ,Met İleri Teknoloji Teknoloji CERN, İzmirli şirket CERN ihalesine kabul edildi, Görüntü İşleme, Kamera

Akıllı Hassas Delme Araçları

Proje Detayı

Presleme ve Şekillendirme İçin Eksiksiz Çözümler

Seri üretim sistemlerinde, kararlı ve tamamen otomatik işlemler ile ürünlerin veya yarı mamüllerin ekonomik bir şekilde imal edilmesi için çok önemlidir.

MET üretim prosesleriniz için size kapsamlı çözümler sunar. Portföyümüz yüksek kaliteli özel cihazlar, araçlar ve sistemler imalatının yanı sıra, seri üretim için entegre edilebilir, güvenilir eksiksiz çözümler oluşturmak için mühendislik ve projeleri üretmektedir.

Bu çözümlerden bir tanesi de elektrikli veya hidrolik güç kaynaklarının kullanıldığı presler ve bu preslerde kullanılan akıllı kalıp sistemleridir. Üretmiş olduğumuz kalıplarda akıllı hareket ve konumlama sistemlerinin kullanımı ile hassas ve kaliteli ürünlerin, yüksek verimli ve ekonomik olarak üretilmesini sağlamaktayız.

Yüksek Doğruluk Rehberliğinde Hassasiyet

Bu çözümlerden bir tanesi olan delme/kesme araçları, önceden preslenmiş, enjekte edilmiş, köpüklenmiş bileşenlerin iç ve dış hatlarını ve deliklerini kesmede kullanılır.

MET özellikle  yüksek kaliteli üç boyutlu tam panolar, kapı panelleri, tavan kaplamaları veya akustik ve yalıtım bileşenleri, şekilli plastikler  gibi ürünlerin delerek ve keserek şekillendirilmesi konusunda  uzmandır.

MET üretmiş olduğu kesme sistemleri otomasyonu, robot destekli taşıma sistemleri ile tam entegresyon sağlayarak yüksek verimli prosesler üretilmesine olanak sağlar.

Kesme sistemi, endüstriyel 6 eksenli robot tarafından veya kartezyen robot tarafından beslenir. Delme işleminden sonra, çapaklar sistemden otomatik olarak uzaklaştırılarak sistemin arızasız ve temiz olarak çalışmasına olanak verir.

İkinci robot sonraki süreçte ürünü otomatik olarak alır bir aktarıcı konveyörün bitmiş ürün bölümüne koyarak güvenli olarak çalışma bölgesi dışına çıkmasını sağlar.

MET delme ve kesme operasyonlarının her türünde uzmandır. Esnek kesme sistemi kullanılan endüstriyel robotlar ve otomatik kesme sistemleri ve diğer tüm kesme teknolojilerinde bizim uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

         Avantajlarınız:

              .         Çok esnek kesme delme sistemleri

·         Düşük delme takım aşınması

·         Kısa döngü süresi, yüksek hacimli üretim 

·         Düşük bakım maliyeti

·         Hatta büyük üretim hacimleri için verimli atık depolama

Proje Bilgileri